• ECHIPA CADRE DIDACTICE

HERMINA MARINESCU

MARILENA VASILE

PROFESOR INV. PREȘCOLAR

Gradinita Nr. 34 ofera tuturor beneficiarilor actului educational un mediu educational sigur si modern, conform standardelor de calitate in vigoare. Fiind renovata in anul 2011, institutia noastra a beneficiat de o extindere a spatiului educational, avand in prezent o capacitate de 200 de copii.

Gradinița este dotată cu mijlocie de acces, mobilier si bai special amenajate pentru persoaneele cu dizabilităti. Activitatea didactica este coordonata de cadre didacice calificate, cu o experienta de cel putin 10 ani.

programul institutiei permite copiilor, cadrelor didactice si familiei desfasurarea de activitati atat conform curriculei prescolare cat si extracurriculare, oferind prescolarilor o plaja larga de activitati, participarea familiei fiind un real sprijin in educatia plenara a prescolarilor.

Gradinita Nr. 34 Bucuresti | Toate drepturile sunt rezervate.