Listă de

Listă cu
grupe de copii

Cadre didactice

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tatiana Patraș
DIRECTOR

Caterina Dicu

Marilena Oprea

Daniela Cilea

Elena Enache

Corina Miroslav

Zaharia Pârvan

Irina Cojocaru

Georgiana Nastasa

IMG-20200323-WA0017

Elena Enache Pather

IMG-20200323-WA0021

Hermina Marinescu

Marinela Vasile

Dotări și facilități

Gradinita Nr. 34 ofera tuturor beneficiarilor actului educational un mediu educational sigur si modern, conform standardelor de calitate in vigoare. Fiind renovata in anul 2011, institutia noastra a beneficiat de o extindere a spatiului educational, avand in prezent o capacitate de 200 de copii.

Gradinița este dotată cu mijlocie de acces, mobilier si bai special amenajate pentru persoaneele cu dizabilităti. Activitatea didactica este coordonata de cadre didacice calificate, cu o experienta de cel putin 10 ani.

Programul institutiei permite copiilor, cadrelor didactice si familiei desfasurarea de activitati atat conform curriculei prescolare cat si extracurriculare, oferind prescolarilor o plaja larga de activitati, participarea familiei fiind un real sprijin in educatia plenara a prescolarilor.

Grupe din grădiniță